אודות

סטודיו חיה קייזר עיצוב ואדריכלות פנים מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים ,דירות, משרדים וחנויות-
החל משלב החזון ועד לשלבי הביצוע והפרטים הקטנים. אנו מתמחים באדריכלות פנים ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על פונקציונאליות , ניקיון ואסתטיקה מוקפדת.

לסטודיו ניסיון במגוון רחב של פרויקטים החל מדירות, פנטהאוזים, בתים פרטיים, משרדים ועד לחללים ציבוריים מסוגים שונים. אנו מספקים שירות כולל ומקיף המלווה את כל שלבי התכנון והבניה – החל משלב תכנון קונספט, תכנון אדריכלי, פיקוח על הבנייה, עיצוב פנים ועד להלבשת הבית בפרטים הקטנים ביותר.

התהליך כולל פגישת היכרות, ניתוח הצרכים והיכולות כבסיס להכנת פרוגראמה, הכנת סקיצות המלוות בהדמיות תלת ממדיות, תכניות עבודה מפורטות ועיצוב פנים- תוך ליווי ופיקוח מלא לכל אורך הפרויקט. מה שנשאר לכם זה רק להתרווח על הכורסא ולצפות בחלום קורם עור וגידים.

אנו מאמינים שניתן להגשים כל חלום ולהוציא אל הפועל כל תחושה, צבע או רעיון. החזון שלנו הוא להגשים זאת בדרך הפשוטה, הקלה והנעימה ביותר. במסגרת התהליך אותו אנו עוברים עם לקוחותינו אנו שמים דגש על הבנה מעמיקה, על ניתוח צרכיו של הלקוח, ירידה לפרטים ומקצועיות בלתי מתפשרת בכל שלב של הפרויקט, לצד מתן יחס אישי ולבבי לאורך כל הדרך.

על מנת להוציא לפועל את החלום שלכם, ולהגיע לתוצר עיצובי ברמה גבוהה אשר עונה באופן מושלם על כל צורך בחיי היום יום, אנו מאמינים שתהליך התכנון הוא פרי עבודה משותפת, אישית וצמודה. הדיאלוג המתמיד עם הלקוח מהווה מסגרת לתהליך תכנון פורה, מקורי ומעניין אשר מאפשר להתחבר אל כל אחת ואחד לטעמו ולהבנת צרכיו האמתיים, זיהוי חלומותיו ותרגומם לפתרונות ממשיים.

"דמיון הוא תחילת היצירה. אתה מדמיין את מה שאתה רוצה, אתה רוצה את מה שאתה מדמיין, ולבסוף אתה יוצר את מה שאתה רוצה" (ג'ורג' ברנרד שו)